Σχεδιαστές » F-H » Λουλουδενιο « Ομάδες

Jardin d`Interdit Dancing with Butterflies Givenchy για γυναίκες

Jardin d`Interdit Dancing with Butterflies Givenchy για γυναίκες

Jardin d`Interdit Dancing with Butterflies Givenchy για γυναίκες Εικόνες Jardin d`Interdit Dancing with Butterflies Givenchy για γυναίκες Εικόνες

Jardin d`Interdit Dancing with Butterflies από Givenchy είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Jardin d`Interdit Dancing with Butterflies κυκλοφόρησε το έτος 2008. Η νότα κορυφής είναι νεκταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι ορχιδέα, σανδαλόξυλο και Κεχριμπάρι.

νεκταρίνι

παιώνια τριαντάφυλλο

ορχιδέα σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jardin d`Interdit Dancing with Butterflies by Givenchy.

Jardin d`Interdit Dancing with Butterflies Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Givenchy Jardin d`Interdit Dancing with Butterflies fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Givenchy Jardin d`Interdit Dancing with Butterflies, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jardin d`Interdit Dancing with Butterflies by Givenchy. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jardin d`Interdit Dancing with Butterflies by Givenchy αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancome Poeme L`Erbolario Fiorichiari L`Erbolario Tuberosa Nicolai Parfumeur Createur Sacrebleu Jacques Fath Jacques Fath Irissime Bruno Acampora Jasmin Susanne Lang Lotus Blossom Krigler Juicy Jasmine TerraNova Plumeria Giorgio Valenti Giorgio by Valenti Sabon Aviv (Jasmine) Oriflame Volare Magnolia