Σχεδιαστές » F-H » Λουλουδενιο « Ομάδες

L’Interdit 2 Givenchy για γυναίκες

L’Interdit 2 Givenchy για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ

L’Interdit 2 από Givenchy είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. L’Interdit 2 κυκλοφόρησε το έτος 1993. Η νότα κορυφής είναι φράουλα; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο Βουλγαρίας, γιασεμί, φρέζια, Βιολέτα, ήλιανθος και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο και θυμίαμα.

φράουλα

τριαντάφυλλο Βουλγαρίας γιασεμί φρέζια Βιολέτα ήλιανθος Υλάνγκ Υλάνγκ

Μόσχος σανδαλόξυλο θυμίαμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L’Interdit 2 by Givenchy.

L’Interdit 2 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Givenchy L’Interdit 2 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Givenchy L’Interdit 2, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L’Interdit 2 by Givenchy. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L’Interdit 2 by Givenchy αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Carolina Herrera Carolina Herrera Stella McCartney Stella Gucci Eau de Gucci Perry Ellis Portfolio Elite L`Occitane en Provence 4 Reines Missoni Missoni Colori - Missoni Rosa Rampage Fly by Rampage L`Erbolario Caprifoglio Stella McCartney Stella Sheer 2009 Pacifica Waikiki Pikake Keiko Mecheri Datura Blanche The Body Shop White Musk Breeze