Σχεδιαστές » F-H » Λουλουδενιο « Ομάδες

L’Interdit 2 Givenchy για γυναίκες

L’Interdit 2 Givenchy για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ

L’Interdit 2 από Givenchy είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. L’Interdit 2 κυκλοφόρησε το έτος 1993. Η νότα κορυφής είναι φράουλα; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο Βουλγαρίας, γιασεμί, φρέζια, Βιολέτα, ήλιανθος και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο και θυμίαμα.

φράουλα

τριαντάφυλλο Βουλγαρίας γιασεμί φρέζια Βιολέτα ήλιανθος Υλάνγκ Υλάνγκ

Μόσχος σανδαλόξυλο θυμίαμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L’Interdit 2 by Givenchy.

L’Interdit 2 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Givenchy L’Interdit 2 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Givenchy L’Interdit 2, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L’Interdit 2 by Givenchy. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L’Interdit 2 by Givenchy αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Hermes Caleche Eau Delicate Alfred Sung Bai Reminiscence Anjali Too Faced Love Hangover Halloween Halloween Fatal Rose Victoria`s Secret Breathless The Body Shop Lotus Petal Calvin Klein Euphoria Spring Temptation Strange Invisible Perfumes Urban Lily Alyssa Ashley Alyssa Ashley Green Tea Essence Yardley English Rose Roger Vivier L' Iris