Σχεδιαστές » F-H » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Les Parfums Mythiques - Insense Givenchy για άνδρες

Les Parfums Mythiques - Insense Givenchy για άνδρες

Les Parfums Mythiques - Insense από Givenchy είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Les Parfums Mythiques - Insense κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι Φραγκοστάφυλλο και Βασιλικός; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια και νότες πρασίνου; οι νότες της βάσης είναι ρητίνη ελάτης, Κέδρος και πευκοβελόνες.

Φραγκοστάφυλλο Βασιλικός

μανόλια νότες πρασίνου

ρητίνη ελάτης Κέδρος πευκοβελόνες

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Les Parfums Mythiques - Insense by Givenchy.

Les Parfums Mythiques - Insense Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Givenchy Les Parfums Mythiques - Insense fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Givenchy Les Parfums Mythiques - Insense, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Les Parfums Mythiques - Insense by Givenchy. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Les Parfums Mythiques - Insense by Givenchy αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Paco Rabanne Eau Paco Rabanne Roberto Cavalli Just Cavalli Him Monotheme Fine Fragrances Venezia Scottish Lavender Tom Tailor New Experience Man Il Profvmo Osmo Scents Brise de Lavande Daddy Yankee Daddy Yankee Andy Warhol Andy Warhol pour Homme Faconnable Faconnable Homme Czech & Speake Oxford & Cambridge Perry Ellis Reserve for Men Creed Royal Scottish Lavender Penhaligon`s Sartorial