Σχεδιαστές » F-H » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Les Parfums Mythiques - Le De Givenchy Givenchy για γυναίκες

Les Parfums Mythiques - Le De Givenchy Givenchy για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ

Les Parfums Mythiques - Le De Givenchy από Givenchy είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Les Parfums Mythiques - Le De Givenchy κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι κόλιανδρος και κρίνο της κοιλάδας; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ και τριαντάφυλλο Βουλγαρίας; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Βέτιβερ και θυμίαμα.

κόλιανδρος κρίνο της κοιλάδας

γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ τριαντάφυλλο Βουλγαρίας

σανδαλόξυλο Βέτιβερ θυμίαμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Les Parfums Mythiques - Le De Givenchy by Givenchy.

Les Parfums Mythiques - Le De Givenchy Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Givenchy Les Parfums Mythiques - Le De Givenchy fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Givenchy Les Parfums Mythiques - Le De Givenchy, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Les Parfums Mythiques - Le De Givenchy by Givenchy. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Les Parfums Mythiques - Le De Givenchy by Givenchy αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Gianfranco Ferre 20 For Woman Chopard Madness Valentino V Sonoma Scent Studio Rose Musc Sonoma Scent Studio Wood Violet Lanvin Lanvin L`Homme Tom Ford White Musk Collection Musk Pure Burberry Burberry Sport for Women Honore des Pres I Love Les Carottes Vera Wang Vera Wang Anniversary Sprezzatura 707 Dolce Amoretto Lulu Beauty Lulamae