Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Organza Indecence Givenchy για γυναίκες

Organza Indecence Givenchy για γυναίκες

Το έχω: 6 Το είχα : 2 Το άρωμα υπογραφής μου: 2

κανέλα
Organza Indecence Givenchy για γυναίκες Εικόνες Organza Indecence Givenchy για γυναίκες Εικόνες

Organza Indecence από Givenchy είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Organza Indecence κυκλοφόρησε το έτος 1999. Organza Indecence έχει δημιουργηθεί από Norbert Bijaoui και Jean-Claude Delville. Οι νότες κορυφής είναι πατσουλί και Ροδόξυλο Βραζιλίας; οι μεσαίες νότες είναι δαμάσκηνο και Κανέλα Κεϋλάνης; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Μόσχος και Βανίλια.

πατσουλί Ροδόξυλο Βραζιλίας

δαμάσκηνο Κανέλα  Κεϋλάνης

Κεχριμπάρι Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Organza Indecence by Givenchy.

Organza Indecence Σχόλια Αρωμάτων

Isabella
Isabella

μπαχαρικά και βανίλια που δημιουργούν ένα χριστουγεννιάτικο άρωμα γλυκό και έντονο

Dec
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Givenchy Organza Indecence fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Givenchy Organza Indecence, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Organza Indecence by Givenchy. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Organza Indecence by Givenchy αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Serge Lutens Arabie Kenneth Cole Kenneth Cole New York Women Lomani Ignition Annick Goutal Musc Nomade Christian Dior Elixir Midnight Poison ID Parfums Ilaya Ajmal Dahn Al Oudh Nudra Ava Luxe Hong Kong Garden Donna Karan Cashmere Mist Luxe CB I Hate Perfume Fire From Heaven 10 Corso Como 10 Corso Como Sonoma Scent Studio Incense Pure