Σχεδιαστές » F-H » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Organza Indian Jasmin Givenchy για γυναίκες

Organza Indian Jasmin Givenchy για γυναίκες

Organza Indian Jasmin Givenchy για γυναίκες Εικόνες Organza Indian Jasmin Givenchy για γυναίκες Εικόνες Organza Indian Jasmin Givenchy για γυναίκες Εικόνες Organza Indian Jasmin Givenchy για γυναίκες Εικόνες

Organza Indian Jasmin από Givenchy είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Organza Indian Jasmin κυκλοφόρησε το έτος 2005. Η νότα κορυφής είναι αγιόκλημα; η μεσαία νότα είναι γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι μοσχοκάρυδο, Κέδρος και Βανίλια.

αγιόκλημα

γιασεμί

μοσχοκάρυδο Κέδρος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Organza Indian Jasmin by Givenchy.

Organza Indian Jasmin Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Givenchy Organza Indian Jasmin fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Givenchy Organza Indian Jasmin, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Organza Indian Jasmin by Givenchy. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Organza Indian Jasmin by Givenchy αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Robert Piguet Baghari 2006 Yves Saint Laurent Nu Eau de Toilette Escada Escada Leonard Fashion Tocca Brigitte Kate Moss Vintage Jessica Simpson Fancy Love Orlane Autour du Coquelicot Rasasi Sharina Carven Variations