Σχεδιαστές » F-H » Ανατολιτικο « Ομάδες

Oud Flamboyant Givenchy για γυναίκες και άνδρες

Oud Flamboyant Givenchy για γυναίκες και άνδρες

ουντ
Oud Flamboyant Givenchy για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Oud Flamboyant Givenchy για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Oud Flamboyant Givenchy για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Oud Flamboyant από Givenchy είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Oud Flamboyant κυκλοφόρησε το έτος 2014. Το άρωμα περιέχει λάβδανο, δέρμα και Ουντ.

λάβδανο δέρμα Ουντ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Oud Flamboyant by Givenchy.

Oud Flamboyant Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Givenchy Oud Flamboyant fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Givenchy Oud Flamboyant, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Oud Flamboyant by Givenchy. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Oud Flamboyant by Givenchy αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Aftelier Tango Hanae Mori Hanae Mori Memo Siwa Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea Kenzo Kenzo Amour Le Parfum Chiara Boni Vanilla Renee Musk Ramon Molvizar Smart Goldskin Paolo Gigli Excentrique pour Homme Molinard Ambre Aesop Mystra Custo Barcelona Pure Custo Barcelona Man