Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Pi Leather Jacket Givenchy για άνδρες

Pi Leather Jacket Givenchy για άνδρες

Pi Leather Jacket από Givenchy είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Pi Leather Jacket κυκλοφόρησε το έτος 2006. Το άρωμα περιέχει δεντρολίβανο, Μανταριν ορανζ, Βενζόη , ξύλο γκουαϊακ και πευκοβελόνες.

δεντρολίβανο Μανταριν ορανζ Βενζόη ξύλο γκουαϊακ πευκοβελόνες

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pi Leather Jacket by Givenchy.

Pi Leather Jacket Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Givenchy Pi Leather Jacket fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Givenchy Pi Leather Jacket, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pi Leather Jacket by Givenchy. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pi Leather Jacket by Givenchy αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Kenzo Flower by Kenzo Oriental Christian Dior Dolce Vita Diesel Zero Plus Masculine Shiseido Feminite du Bois Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin 2006 Van Gils Puur Benefit My place or yours Gina DSH Perfumes Sandalo Inspiritu Yves Rocher Nature Millenaire Estée Lauder Sensuous Noir SoOud Kanz Bath and Body Works Noir