Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Pi Original Code Givenchy για άνδρες

Pi Original Code Givenchy για άνδρες

αμύγδαλο

Pi Original Code από Givenchy είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Pi Original Code κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Alberto Morillas. Οι νότες κορυφής είναι δεντρολίβανο, Μανταριν ορανζ, εστραγκόν και Βασιλικός; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, Αμύγδαλο, Βενζόη , Βανίλια, και Κέδρος.

δεντρολίβανο Μανταριν ορανζ εστραγκόν Βασιλικός

σπόρος Τόνκα Αμύγδαλο Βενζόη Βανίλια Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pi Original Code by Givenchy.

Pi Original Code Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Givenchy Pi Original Code fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Givenchy Pi Original Code, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pi Original Code by Givenchy. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pi Original Code by Givenchy αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Truth Davidoff Zino Davidoff Ralph Lauren Purple Label Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin 2006 Montale Royal Aoud Scents of Time Ankh Etro Patchouly Ajmal Dahn Al Oudh Nudra Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Cedre-Ambre Guerlain Aroma Allegoria Exalting Aromaparfum Reminiscence Eau de Patchouli Guerlain Habit Rouge Beau Cavalier