Σχεδιαστές » F-H » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Play For Her Givenchy για γυναίκες

Play For Her Givenchy για γυναίκες

Το έχω: 4 Το είχα : 1 Το θέλω: 6

Play For Her Givenchy για γυναίκες Εικόνες Play For Her Givenchy για γυναίκες Εικόνες Play For Her Givenchy για γυναίκες Εικόνες Play For Her Givenchy για γυναίκες Εικόνες

Play For Her από Givenchy είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Play For Her κυκλοφόρησε το έτος 2010. Play For Her έχει δημιουργηθεί από Emilie (Bevierre) Coppermann και Lucas Sieuzac. Οι νότες κορυφής είναι άνθη πορτοκαλιάς, Περγαμόντο, ροζ πιπέρι, γλυκομπίζελο και ροδάκινο; οι μεσαίες νότες είναι λουλούδι τιαρέ, ορχιδέα, άμυρις και μανόλια; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, πατσουλί, Βενζόη και σπόρος Τόνκα.

άνθη πορτοκαλιάς Περγαμόντο ροζ πιπέρι γλυκομπίζελο ροδάκινο

λουλούδι τιαρέ ορχιδέα άμυρις μανόλια

Μόσχος σανδαλόξυλο πατσουλί Βενζόη σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Play For Her by Givenchy.

Play For Her Σχόλια Αρωμάτων

Gatzela
Gatzela

σε κερδίζει με την πρώτη γιατί είναι απαλό και υπέροχο .

Nov
2013
ntina
ntina

to felo avto to aroma,mou fimizi kapio aroma apo palia.episis otan exi nota tis magnolias ... me kerdizoun me tin proti...

Aug
2012
dark_rose
dark_rose

γλυκο, ομορφο, φρουτενιο. αυτο. οχι κατι τελειο, πρωτοτυπο, που να σε κανει να πεις ουαου!

Aug
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Givenchy Play For Her fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Givenchy Play For Her, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Play For Her by Givenchy. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Play For Her by Givenchy αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle Giorgio Armani Armani Code for Women Burberry Burberry Brit Giorgio Armani Sensi Moschino Cheap & Chic I Love Love Lancome La Vie Est Belle Chanel Allure Sensuelle Giorgio Armani Armani Mania Gucci Gucci Eau de Parfum II Chanel Chance Eau de Toilette Escada Escada Magnetism Versace Crystal Noir Trussardi Donna Trussardi 2011 Bvlgari Jasmin Noir Giorgio Armani Armani Code Luna Dolce&Gabbana The One Christian Dior Midnight Poison Dolce&Gabbana D&G Light Blue Roberto Cavalli Serpentine Dolce&Gabbana D&G Anthology La Roue de La Fortune 10