Σχεδιαστές » F-H » Λουλουδενιο « Ομάδες

Very Irresistible Sensual Givenchy για γυναίκες

Very Irresistible Sensual Givenchy για γυναίκες

Το έχω: 2 Το είχα : 1 Το θέλω: 1

απαλό πικάντικο
Very Irresistible Sensual Givenchy για γυναίκες Εικόνες Very Irresistible Sensual Givenchy για γυναίκες Εικόνες

Very Irresistible Sensual από Givenchy είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Very Irresistible Sensual κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Dominique Ropion. Το άρωμα περιέχει παιώνια, πατσουλί, Βανίλια, αστεροειδής γλυκάνισος και τριαντάφυλλο.

παιώνια πατσουλί Βανίλια αστεροειδής γλυκάνισος τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Very Irresistible Sensual by Givenchy.

Very Irresistible Sensual Σχόλια Αρωμάτων

*sophi*
*sophi*

Πολύ αισθησιακό άρωμα , απαλό οριεντάλ (soft oriental)...
Είναι λίγο πικάντικο στο άνοιγμα , μυρωδάτο άρωμα καρυκεύματος (αστεροειδής γλυκάνισος), αλλά μαλακώνει καθώς στεγνώνει σε απαλό άρωμα τριαντάφυλλου- βανίλιας.
Το πατσουλί φαίνεται στην σύνθεση δεν είναι όμως αυτό που ξεχωρίζει ...Ωραίο άρωμα με μέση διάρκεια σε εμένα τουλάχιστον ...

Jan
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Givenchy Very Irresistible Sensual fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Givenchy Very Irresistible Sensual, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Very Irresistible Sensual by Givenchy. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Very Irresistible Sensual by Givenchy αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Burberry Weekend for Women Perry Ellis 360° White Jo Malone Vintage Gardenia Barbie Barbie Aventura Jacadi Jacadi Eau de Senteur L`Erbolario Petali & Fiori Ulric de Varens Varens Original Borneo Dream Maitre Parfumeur et Gantier Freesia d’Or JoAnne Bassett Le Voyage DSH Perfumes Wedding Bouquet Rasasi Opera Serge Lutens Bas de Soie