Σχεδιαστές » F-H » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Lovelily GoodTrueBeautiful για γυναίκες

Lovelily GoodTrueBeautiful για γυναίκες

κακάο

Lovelily από GoodTrueBeautiful είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Lovelily κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι λίτσι, ακτινίδιο, Μήλο και άνθη αχλαδιάς; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, κρίνος, μανόλια, Oσμανθός, γαρδένια και Νέκταρ σύκου; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, πατσουλί, Βανιλια, ζάχαρη, σπόρος Τόνκα, ξύλο τικ, Κακάο και Καρύδα.

λίτσι ακτινίδιο Μήλο άνθη αχλαδιάς

γιασεμί κρίνος μανόλια Oσμανθός γαρδένια Νέκταρ σύκου

Μόσχος σανδαλόξυλο πατσουλί Βανιλια ζάχαρη σπόρος Τόνκα ξύλο τικ Κακάο Καρύδα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lovelily by GoodTrueBeautiful.

Lovelily Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με GoodTrueBeautiful Lovelily fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με GoodTrueBeautiful Lovelily, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lovelily by GoodTrueBeautiful. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lovelily by GoodTrueBeautiful αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Le Prince Jardinier Ciel, Mon Jardin! Pilar & Lucy To Twirl All Girly Lolita Lempicka Amarena Whim Avril Lavigne Black Star Nicolai Parfumeur Createur Juste un rêve Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Pom d`Amour Yves Rocher FlowerParty Ulric de Varens Mini Vanille Ulric de Varens Mini Purple Sinfonia di Note Coeur de Noisette Monotheme Fine Fragrances Venezia Tiare de Tahiti En Voyage Perfumes Carmel de Ville