Σχεδιαστές » F-H » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Be My KAOS Gosh για γυναίκες

Be My KAOS Gosh για γυναίκες

Be My KAOS από Gosh είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι κορόμηλο, πεπόνι, Βερίκοκο και αχλάδι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο, κρίνο της κοιλάδας, Ροδόξυλο Βραζιλίας, κρίνος και Κυκλάμινο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, Κέδρος της Βιρτζίνιας και Κεχριμπάρι.

κορόμηλο πεπόνι Βερίκοκο αχλάδι

γιασεμί τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας Ροδόξυλο Βραζιλίας κρίνος Κυκλάμινο

Μόσχος σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Be My KAOS by Gosh.

Be My KAOS Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Gosh Be My KAOS fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Gosh Be My KAOS, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Be My KAOS by Gosh. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Be My KAOS by Gosh αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Escada Rockin' Rio Comptoir Sud Pacifique Aloha Tiare Eau de Toilette Jacadi Jacadi Garcon Mojo Be Magic Alessandro Stiletto Perfume for Legs Mila Schön Mila Schön Manuel Canovas Pink Riviera Pacsun Kirra Pink Chanel Les Exclusifs de Chanel No 18 Marc O`Polo Marc O`Polo Women s.Oliver s.Oliver Spring Spirit Woman Anthousa Fig & Vetiver