Σχεδιαστές » F-H » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Cabaret Gres για γυναίκες

Cabaret Gres για γυναίκες

Το έχω: 4 Το είχα : 3 Το θέλω: 2

Cabaret Gres για γυναίκες Εικόνες

Cabaret από Gres είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Cabaret κυκλοφόρησε το έτος 2002. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Michel Almairac. Οι νότες κορυφής είναι παιώνια, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι Βιολέτα, θυμίαμα και ίριδα; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος, σανδαλόξυλο και πικροδάφνη.

παιώνια κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

Βιολέτα θυμίαμα ίριδα

Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος σανδαλόξυλο πικροδάφνη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cabaret by Gres.

Cabaret Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Gres Cabaret fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Gres Cabaret, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cabaret by Gres. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cabaret by Gres αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Christian Dior Miss Dior (new) Bvlgari Rose Essentielle Versace Crystal Noir Davidoff Cool Water Narciso Rodriguez Narciso Givenchy Organza Hermes Elixir des Merveilles Calvin Klein Euphoria Dolce&Gabbana Sicily Elizabeth Arden 5th Avenue Bvlgari Mon Jasmin Noir Gucci Gucci Rush Christian Dior Dior Addict Chanel Coco Mademoiselle Chanel Allure eau de parfum Estée Lauder Sensuous Noir Jil Sander Jil Sander Bath and Beauty Valentino Valentino Donna Jean Patou Enjoy