Σχεδιαστές » F-H » Φουγκερ Ανατολης « Ομάδες

Cabaret Pour Homme Gres για άνδρες

Cabaret Pour Homme Gres για άνδρες

Cabaret Pour Homme Gres για άνδρες Εικόνες Cabaret Pour Homme Gres για άνδρες Εικόνες Cabaret Pour Homme Gres για άνδρες Εικόνες

Cabaret Pour Homme από Gres είναι ένα Φουγκερ Ανατολης άρωμα για άνδρες. Cabaret Pour Homme κυκλοφόρησε το έτος 2004. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Bourdon. Οι νότες κορυφής είναι δεντρολίβανο, ανανάς, κόλιανδρος, ιουνίπερος, Βασιλικός και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, γιασεμί και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι αψιθιά, σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος, γαρίφαλο, βρύα δριός και Βέτιβερ.

δεντρολίβανο ανανάς κόλιανδρος ιουνίπερος Βασιλικός Περγαμόντο

Λεβάντα γιασεμί κρίνο της κοιλάδας

αψιθιά σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος γαρίφαλο βρύα δριός Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cabaret Pour Homme by Gres.

Cabaret Pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

Cabaret Pour Homme by Gres 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Gres Cabaret Pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Gres Cabaret Pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cabaret Pour Homme by Gres. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cabaret Pour Homme by Gres αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φουγκερ Ανατολης
Roberto Cavalli Roberto Cavalli Black Lancome Hypnôse Homme Puma Flowing Man Puma Jamaica Man Bugatti Bugatti Homme Hermes Elixir des Merveilles Joop! Wolfgang Joop Menard Menard for Men Clive Christian X for Men Regency Cosmetics Jade East Bond No 9 Cooper Square Ortigia Sicilia Ambra Nera