Σχεδιαστές » F-H » Δερμα « Ομάδες

Cabochard Gres για γυναίκες

Cabochard Gres για γυναίκες

Το έχω: 8 Το είχα : 4 Το θέλω: 1

ταμπάκο
Cabochard Gres για γυναίκες Εικόνες Cabochard Gres για γυναίκες Εικόνες Cabochard Gres για γυναίκες Εικόνες Cabochard Gres για γυναίκες Εικόνες

Cabochard από Gres είναι ένα Δερμα άρωμα για γυναίκες. Cabochard κυκλοφόρησε το έτος 1959. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Bernard Chant. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες, καρυκεύματα, Νότες φρούτων, μηδικό σίλφιο, εστραγκόν, λεμόνι και φασκόμηλο; οι μεσαίες νότες είναι ρίζωμα ίρις, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, τριαντάφυλλο και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος, Καρύδα, βρύα δριός, Βέτιβερ και ταμπάκο.

Αλδεϋδες καρυκεύματα Νότες φρούτων μηδικό σίλφιο εστραγκόν λεμόνι φασκόμηλο

ρίζωμα ίρις γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ τριαντάφυλλο Γεράνι

δέρμα σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος Καρύδα βρύα δριός Βέτιβερ ταμπάκο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cabochard by Gres.

Cabochard Σχόλια Αρωμάτων

Rosepetals

Na συμπληρώσω πως έχει αποτελέσει το άρωμα υπογραφής μου παλιότερα και ότι από καιρό σε καιρό το χρησιμοποιώ και σήμερα γιατί είναι ένα από τα πιο sensual αρώματα που έχουν δημιουργηθεί ποτέ!
Viva Madame Gres!!!

Apr
2015
Rosepetals

Kαταπληκτική μυρωδιά του δέρματος με έντονη γεύση και ένταση.Το άρωμα είναι εμπνευσμένο από ένα ταξίδι στην Ινδία. Η νότα του δέρματος είναι ανακατεμένη με κίτρα , μπαχαρικά , μόσχο ,βέτιβερ και πολλά συστατικά .
Είναι βαρύ και δυναμικά τολμηρό.
Ένα από τα δυνατά κλασικά αρώματα με δέρμα όπως το Tabac Blond, Cuir de Russie k.t.l

Oct
2014

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Gres Cabochard fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Gres Cabochard, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cabochard by Gres. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cabochard by Gres αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Cacharel Cacharel Pour Homme Kenzo Kenzo pour Homme Kenzo Kenzo Fendi Asja Fendi Chanel Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon Cacharel LouLou English Leather English Leather Guerlain Mitsouko Eau de Toilette Christian Dior Miss Dior Lanvin Arpege Yves Saint Laurent Opium Guy Laroche Fidji Nina Ricci L'Air du Temps Revillon Turbulences Paloma Picasso Tentations Guy Laroche J'ai Osé Givenchy Organza Indecence Molinard Habanita Serge Lutens Datura Noir Lancome Magie Noire