Σχεδιαστές » F-H » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Cabotine Gold Gres για γυναίκες

Cabotine Gold Gres για γυναίκες

Cabotine Gold Gres για γυναίκες Εικόνες Cabotine Gold Gres για γυναίκες Εικόνες Cabotine Gold Gres για γυναίκες Εικόνες

Cabotine Gold από Gres είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Cabotine Gold κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Vincent Schaller. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, ροζ πιπέρι και πεπόνι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, λουλούδι τιαρέ και παιώνια; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, πατσουλί και Κεχριμπάρι.

Μανταριν ορανζ ροζ πιπέρι πεπόνι

γιασεμί λουλούδι τιαρέ παιώνια

Βέτιβερ πατσουλί Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cabotine Gold by Gres.

Cabotine Gold Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Gres Cabotine Gold fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Gres Cabotine Gold, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cabotine Gold by Gres. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cabotine Gold by Gres αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Euphoria Blossom Celine Dion Enchanting Chiara Boni Tango Arrogance Glamour Floris China Rose Caron Narcisse Noir Jeanne Arthes Sultane Lili Bermuda Passion Flower DSH Perfumes Cielle Gucci Gucci Guilty Tiens Rare Xerjoff Oesel