Σχεδιαστές » F-H » Λουλουδενιο « Ομάδες

Cabotine Sensuelle Gres για γυναίκες

Cabotine Sensuelle Gres για γυναίκες

αμύγδαλο
Cabotine Sensuelle Gres για γυναίκες Εικόνες

Cabotine Sensuelle από Gres είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Sidonie Lancesseur. Οι νότες κορυφής είναι μανταρίνι, ροδάκινο και Αμύγδαλο; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, γιασεμί, γαρδένια και ηλιοτρόπιο; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, Μόσχος και πατσουλί.

μανταρίνι ροδάκινο Αμύγδαλο

Γαρύφαλλο γιασεμί γαρδένια ηλιοτρόπιο

Βανίλια Μόσχος πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cabotine Sensuelle by Gres.

Cabotine Sensuelle Σχόλια Αρωμάτων

Cabotine Sensuelle by Gres 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Gres Cabotine Sensuelle fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Gres Cabotine Sensuelle, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cabotine Sensuelle by Gres. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cabotine Sensuelle by Gres αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jesus Del Pozo Halloween Sun Les Nez Manoumalia Florascent Aqua Floralis Rose The Healing Garden In Bloom American Beauty Beloved Red Rose Revlon Pink Happiness Antonia`s Flowers Antonia's Flowers Keiko Mecheri Datura Blanche Givenchy Harvest 2009 Organza Jasmin Sambac Bvlgari Jasmin Noir Eau de Toilette Jennifer Lopez Still Coach Peony Splash