Σχεδιαστές » F-H » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Caline Sweet Appeal Gres για γυναίκες

Caline Sweet Appeal Gres για γυναίκες

Caline Sweet Appeal από Gres είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Caline Sweet Appeal κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Nathalie Lorson. Οι νότες κορυφής είναι Νότες φρούτων, κουμ κουάτ και νερόλι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, ηλιοτρόπιο και λευκή σοκολάτα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο και πατσουλί.

Νότες φρούτων κουμ κουάτ νερόλι

γιασεμί ηλιοτρόπιο λευκή σοκολάτα

Μόσχος σανδαλόξυλο πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Caline Sweet Appeal by Gres.

Caline Sweet Appeal Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Gres Caline Sweet Appeal fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Gres Caline Sweet Appeal, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Caline Sweet Appeal by Gres. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Caline Sweet Appeal by Gres αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Estée Lauder Pleasures Delight The Body Shop Chymara Laura Mercier Eau Gourmande Marrons Glaces Abercrombie & Fitch Wakely Escada Desire Me L`Occitane en Provence Rose Confite Coty Ici Krigler Subtle Orchid Stacked Style Dolce Dew Etienne Aigner Clear Day Kate Moss Vintage Muse Nicolai Parfumeur Createur Balkis