Σχεδιαστές » F-H » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Grain de Folie Gres για γυναίκες

Grain de Folie Gres για γυναίκες

Grain de Folie Gres για γυναίκες Εικόνες

Grain de Folie από Gres είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Grain de Folie κυκλοφόρησε το έτος 1999. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Nathalie Lorson. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ, Κλημεντίνη, Ακόρντα Πρασίνου, κουμ κουάτ και ραβέντι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, παιώνια, τουμπερόζα, Βασιλικός και γεντιανή; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, σπόρος Τόνκα, βρύα, Μόσχος, Βανίλια και μιμόζα.

λάιμ Κλημεντίνη Ακόρντα Πρασίνου κουμ κουάτ ραβέντι

γιασεμί παιώνια τουμπερόζα Βασιλικός γεντιανή

Κεχριμπάρι σπόρος Τόνκα βρύα Μόσχος Βανίλια μιμόζα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Grain de Folie by Gres.

Grain de Folie Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Gres Grain de Folie fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Gres Grain de Folie, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Grain de Folie by Gres. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Grain de Folie by Gres αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Escada Sexy Graffiti Elizabeth Arden Sunflowers Lancome Miracle Ultra Pink Christian Audigier Ed Hardy Women's EDT Estée Lauder Beautiful Summer Fun 2008 Eau Jeune Bleu Azur Elizabeth Arden Red Door Shimmer Ulric de Varens Mini Love O Boticario Floratta in Gold Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Rose A Saigon Lush Ginger Biotherm Eau de Paradis