Σχεδιαστές » F-H » Συπρε « Ομάδες

My Life Hommage a Marlene Dietrich Gres για γυναίκες

My Life Hommage a Marlene Dietrich Gres για γυναίκες

My Life Hommage a Marlene Dietrich Gres για γυναίκες Εικόνες My Life Hommage a Marlene Dietrich Gres για γυναίκες Εικόνες My Life Hommage a Marlene Dietrich Gres για γυναίκες Εικόνες My Life Hommage a Marlene Dietrich Gres για γυναίκες Εικόνες My Life Hommage a Marlene Dietrich Gres για γυναίκες Εικόνες My Life Hommage a Marlene Dietrich Gres για γυναίκες Εικόνες

My Life Hommage a Marlene Dietrich από Gres είναι ένα Συπρε άρωμα για γυναίκες. My Life Hommage a Marlene Dietrich κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Marie Salamagne. Οι νότες κορυφής είναι άνθη πορτοκαλιάς, ουιστερία, ροζ γκειπ φρουτ και ρούμι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, ηλιοτρόπιο και Κέδρος; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο, σανδαλόξυλο, πατσουλί, Βενζόη και Βέτιβερ.

άνθη πορτοκαλιάς ουιστερία ροζ γκειπ φρουτ ρούμι

γιασεμί ηλιοτρόπιο Κέδρος

λάβδανο σανδαλόξυλο πατσουλί Βενζόη Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about My Life Hommage a Marlene Dietrich by Gres.

My Life Hommage a Marlene Dietrich Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Gres My Life Hommage a Marlene Dietrich fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Gres My Life Hommage a Marlene Dietrich, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει My Life Hommage a Marlene Dietrich by Gres. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για My Life Hommage a Marlene Dietrich by Gres αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε
Ayala Moriel Ayalitta Bond No 9 Andy Warhol Lexington Avenue Gres Air de Cabochard Animale Animale Coty Chypre D.S. & Durga M'Head Reds Caesars World Caesars Man Parfums 06130 Lys Fragonard VRAI Parfums Bleu English Blazer Auguste Esprit de Chypre Black Phoenix Alchemy Lab Banded Sea Snake