Σχεδιαστές » F-H » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Pastel de Gres Gres για γυναίκες

Pastel de Gres Gres για γυναίκες

τουμπερόζα

Pastel de Gres από Gres είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει φρέζια, κόλιανδρος, ροδάκινο , Βέτιβερ, Κέδρος, τριαντάφυλλο, τουμπερόζα, Κυκλάμινο, κρίνο της κοιλάδας, σπόρος Τόνκα και πατσουλί.

φρέζια κόλιανδρος ροδάκινο Βέτιβερ Κέδρος τριαντάφυλλο τουμπερόζα Κυκλάμινο κρίνο της κοιλάδας σπόρος Τόνκα πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pastel de Gres by Gres.

Pastel de Gres Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Gres Pastel de Gres fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Gres Pastel de Gres, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pastel de Gres by Gres. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pastel de Gres by Gres αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Chantal Thomass Ame Coquine Aftelier Cognac Van Cleef & Arpels Les Saisons Été Salvador Dali Little Kiss Guerlain Aqua Allegoria Figue - Iris Sarah Jessica Parker Covet Pure Bloom Beaute Marketing Inc Nuzzle For Her Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 Emanuel Ungaro Ungaro Party Ted Baker Endurance Women Anna Sui Rock Me! Oriflame The Babes Sweet Peach