Σχεδιαστές » F-H » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Shem - el- Nessim Grossmith για γυναίκες

Shem - el- Nessim Grossmith για γυναίκες

Shem - el- Nessim Grossmith για γυναίκες Εικόνες Shem - el- Nessim Grossmith για γυναίκες Εικόνες

Shem - el- Nessim από Grossmith είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Trevor Nicholl. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και νερόλι; οι μεσαίες νότες είναι Γεράνι, γιασεμί, τριαντάφυλλο, Υλάνγκ Υλάνγκ και ρίζωμα ίρις; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, πατσουλί, Κέδρος, σανδαλόξυλο, ηλιοτρόπιο και Βανίλια.

Περγαμόντο νερόλι

Γεράνι γιασεμί τριαντάφυλλο Υλάνγκ Υλάνγκ ρίζωμα ίρις

Μόσχος πατσουλί Κέδρος σανδαλόξυλο ηλιοτρόπιο Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Shem - el- Nessim by Grossmith.

Shem - el- Nessim Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Grossmith Shem - el- Nessim fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Grossmith Shem - el- Nessim, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Shem - el- Nessim by Grossmith. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Shem - el- Nessim by Grossmith αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Giorgio Armani Armani Mania Tom Ford Purple Patchouli Paul Smith Sunshine Edition for Women Le Labo Rose 31 Montale Aoud Velvet Nina Ricci Premier Jour Soleil Sarah Horowitz Parfums Perfect Veil B Never Too Busy To Be Beautiful Keep It Fluffy Ella Mikao Yujin Feroce Apothia Velvet Rope Lulu Beauty Gigi Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret