Σχεδιαστές » F-H » Υδατινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Flora by Gucci Eau Fraiche Gucci για γυναίκες

Flora by Gucci Eau Fraiche Gucci για γυναίκες

Το είχα : 3 Το θέλω: 1 Το άρωμα υπογραφής μου: 1

aquatic
Flora by Gucci Eau Fraiche Gucci για γυναίκες Εικόνες Flora by Gucci Eau Fraiche Gucci για γυναίκες Εικόνες Flora by Gucci Eau Fraiche Gucci για γυναίκες Εικόνες Flora by Gucci Eau Fraiche Gucci για γυναίκες Εικόνες Flora by Gucci Eau Fraiche Gucci για γυναίκες Εικόνες

Flora by Gucci Eau Fraiche από Gucci είναι ένα Υδατινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Flora by Gucci Eau Fraiche κυκλοφόρησε το έτος 2011. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι, κουμ κουάτ, Μανταριν ορανζ και παιώνια; οι μεσαίες νότες είναι Oσμανθός, τριαντάφυλλο, νότες πρασίνου και Υδάτινες νότες; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί και ροζ πιπέρι.

Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι κουμ κουάτ Μανταριν ορανζ παιώνια

Oσμανθός τριαντάφυλλο νότες πρασίνου Υδάτινες νότες

σανδαλόξυλο πατσουλί ροζ πιπέρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Flora by Gucci Eau Fraiche by Gucci.

Flora by Gucci Eau Fraiche Σχόλια Αρωμάτων

FAY
FAY

Και αυτό μου το δώρισαν....
καλοκαιρινό,ανάλαφρο που μπορει να φορεθεί από όλες τις ηλικίες..μέσης διάρκειας.

ε έχει συστατικό λεμόνι,όποτε με τίποτα δεν θα το προτιμούσα η ίδια

Mar
2016

Flora by Gucci Eau Fraiche by Gucci 3.25 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Σύνδεση με προσφορές αγορών

Macys.com
99.00 USD
Flora by Gucci Eau Fraiche Eau de Toilette, 2.5 oz
Flora by Gucci Eau Fraiche Eau de Toilette, 2.5 oz

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Gucci Flora by Gucci Eau Fraiche fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Gucci Flora by Gucci Eau Fraiche, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Flora by Gucci Eau Fraiche by Gucci. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Flora by Gucci Eau Fraiche by Gucci αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Λουλουδενιο
Gwen Stefani L Iceberg Twice Ella Mikao Yujin Aqua Montana Montana en Turquoise Mistral South Seas Ulric de Varens Mini Blue Antonia`s Flowers Sogni del Mare Pascal Morabito Passion Mediterrannee Avec Amour Vapro International Rampage 100% Love Ebba Los Angeles Miss Marisa Marine Galimard Si Tu Savais... Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Belle Route