Σχεδιαστές » F-H » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci για γυναίκες

Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci για γυναίκες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

κακάο
Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci για γυναίκες Εικόνες Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci για γυναίκες Εικόνες Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci για γυναίκες Εικόνες Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci για γυναίκες Εικόνες Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci για γυναίκες Εικόνες Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci για γυναίκες Εικόνες Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci για γυναίκες Εικόνες Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci για γυναίκες Εικόνες Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci για γυναίκες Εικόνες

Flora by Gucci Glamorous Magnolia από Gucci είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Flora by Gucci Glamorous Magnolia κυκλοφόρησε το έτος 2012. Οι νότες κορυφής είναι φρέζια, νότες πρασίνου και Εσπεριδοειδή; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια και παιώνια; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο και Μεξικάνικη Σοκολάτα.

φρέζια νότες πρασίνου Εσπεριδοειδή

μανόλια παιώνια

Μόσχος σανδαλόξυλο Μεξικάνικη Σοκολάτα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Flora by Gucci Glamorous Magnolia by Gucci.

Flora by Gucci Glamorous Magnolia Σχόλια Αρωμάτων

Flora by Gucci Glamorous Magnolia by Gucci 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Gucci Flora by Gucci Glamorous Magnolia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Gucci Flora by Gucci Glamorous Magnolia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Flora by Gucci Glamorous Magnolia by Gucci. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Flora by Gucci Glamorous Magnolia by Gucci αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Gucci Envy Elizabeth Arden Eau Fraiche Givenchy Extravagance d'Amarige Versace Versace Essence Emotional Jil Sander Style Pastels Tender Green Yves Rocher Neonatura Elevate Oscar de la Renta Volupte Dana Zig Zag Hugh Parsons 99 Regent Street Hiroko Koshino Hiroko Koshino Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Lilas Spiritual Givenchy Les Parfums Mythiques - Extravagance d'Amarige