Σχεδιαστές » F-H » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Gucci Eau de Parfum II Gucci για γυναίκες

Gucci Eau de Parfum II Gucci για γυναίκες

Το έχω: 3 Το είχα : 11 Το θέλω: 4

Gucci Eau de Parfum II Gucci για γυναίκες Εικόνες Gucci Eau de Parfum II Gucci για γυναίκες Εικόνες Gucci Eau de Parfum II Gucci για γυναίκες Εικόνες Gucci Eau de Parfum II Gucci για γυναίκες Εικόνες Gucci Eau de Parfum II Gucci για γυναίκες Εικόνες Gucci Eau de Parfum II Gucci για γυναίκες Εικόνες Gucci Eau de Parfum II Gucci για γυναίκες Εικόνες

Gucci Eau de Parfum II από Gucci είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Gucci Eau de Parfum II κυκλοφόρησε το έτος 2004. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Antoine Maisondieu. Οι νότες κορυφής είναι Φραγκοστάφυλλο, Μανταριν ορανζ, φύλλα φραγκοσταφυλλιάς, κόκκινα μούρα και Νεράντζι; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, Βατόμουρο, Βιολέτα, φρέζια, γιασεμί και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, ηλιοτρόπιο και Κέδρος.

Φραγκοστάφυλλο Μανταριν ορανζ φύλλα φραγκοσταφυλλιάς κόκκινα μούρα Νεράντζι

παιώνια Βατόμουρο Βιολέτα φρέζια γιασεμί κρίνο της κοιλάδας

Μόσχος ηλιοτρόπιο Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Gucci Eau de Parfum II by Gucci.

Gucci Eau de Parfum II Σχόλια Αρωμάτων

zozojosef
zozojosef

μυρωδια από σμέουρα....ΤΕΛΕΙΟ!!!!

Jun
2016
Maritrianta
Maritrianta

ειναι πολυ ωραιο και γλυκο

Mar
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Gucci Gucci Eau de Parfum II fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Gucci Gucci Eau de Parfum II, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Gucci Eau de Parfum II by Gucci. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Gucci Eau de Parfum II by Gucci αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Bvlgari Rose Essentielle Versace Crystal Noir Escada Escada Magnetism Chanel Allure Sensuelle Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle Nina Ricci Nina Lolita Lempicka Lolita Lempicka Marc Jacobs Lola Calvin Klein Euphoria Giorgio Armani Sensi Burberry Burberry Brit Dolce&Gabbana The One Cacharel Eden Gucci Gucci Rush Giorgio Armani Armani Code for Women Chanel Coco Mademoiselle Giorgio Armani Armani Mania Christian Dior Midnight Poison Yves Saint Laurent Cinema Givenchy Play For Her