Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Gucci Guilty Absolute Gucci για άνδρες

Gucci Guilty Absolute Gucci για άνδρες

Gucci Guilty Absolute Gucci για άνδρες Εικόνες Gucci Guilty Absolute Gucci για άνδρες Εικόνες

Gucci Guilty Absolute από Gucci είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Gucci Guilty Absolute κυκλοφόρησε το έτος 2017. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Alberto Morillas. Η νότα κορυφής είναι δέρμα; οι μεσαίες νότες είναι πατσουλί και Κυπαρίσσι; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων και Βέτιβερ.

πατσουλί Κυπαρίσσι

νότες  ξύλων Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Gucci Guilty Absolute by Gucci.

Gucci Guilty Absolute Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Gucci Gucci Guilty Absolute fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Gucci Gucci Guilty Absolute, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Gucci Guilty Absolute by Gucci. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Gucci Guilty Absolute by Gucci αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Serge Lutens Cedre Pierre Cardin Revelation Energy Estée Lauder Sensuous Caron Yatagan E. Coudray Vanille Et Coco Ramon Molvizar Luna Moon Nicole Miller Nicole Miller for Men Le Labo Oud 27 Profumum Roma Fumidus DSH Perfumes Vetyver Donna Karan Cashmere Mist Liquid Nude Jeanne Arthes Les Lions D'Arthes Men