Σχεδιαστές » F-H » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Gucci Guilty Eau Pour Homme Gucci για άνδρες

Gucci Guilty Eau Pour Homme Gucci για άνδρες

Gucci Guilty Eau Pour Homme Gucci για άνδρες Βίντεο Gucci Guilty Eau Pour Homme Gucci για άνδρες Βίντεο
Gucci Guilty Eau Pour Homme Gucci για άνδρες Εικόνες

Gucci Guilty Eau Pour Homme από Gucci είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Gucci Guilty Eau Pour Homme κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι ρίζα ίρις, άνθη πορτοκαλιάς και Snowberry; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί και Μόσχος.

λεμόνι Περγαμόντο

ρίζα ίρις άνθη πορτοκαλιάς Snowberry

πατσουλί Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Gucci Guilty Eau Pour Homme by Gucci.

Gucci Guilty Eau Pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Gucci Gucci Guilty Eau Pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Gucci Gucci Guilty Eau Pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Gucci Guilty Eau Pour Homme by Gucci. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Gucci Guilty Eau Pour Homme by Gucci αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Luciano Soprani Just Free Nobile 1942 Vespri Esperidati for Men Ermenegildo Zegna Acqua d`Estate Essenza di Zegna The Different Company Sel de Vetiver Jo Malone Sweet Lime & Cedar Jardin de France Vetiver Giorgio Armani Cedre Olympe Profumi del Forte By Night Black Caron Le 3` Homme de Caron Histoires de Parfums Noir Patchouli Arno Sorel Shaman Silver Jeanne Arthes CO2 Extreme