Σχεδιαστές » F-H » Λουλούδενιο Αλδεϋδης « Ομάδες

Gucci No 1 Gucci για γυναίκες

Gucci No 1 Gucci για γυναίκες

Gucci No 1 Gucci για γυναίκες Εικόνες Gucci No 1 Gucci για γυναίκες Εικόνες Gucci No 1 Gucci για γυναίκες Εικόνες

Gucci No 1 από Gucci είναι ένα Λουλούδενιο Αλδεϋδης άρωμα για γυναίκες. Gucci No 1 κυκλοφόρησε το έτος 1974. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Guy Robert. Οι νότες κορυφής είναι Γεράνι, υάκυνθος, Παλλισανδρος, Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι, Αλδεϋδες και νότες πρασίνου; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, ίριδα, γιασεμί, νερόλι, Υλάνγκ Υλάνγκ, ηλιοτρόπιο, τριαντάφυλλο, κρίνο της κοιλάδας, πασχαλιά και ορχιδέα; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Μόσχος, σανδαλόξυλο, πατσουλί, δρυς βρύα , Κέδρος της Βιρτζίνιας, Κεχριμπάρι, Βενζόη , σπόρος Τόνκα και Βανιλια.

Γεράνι υάκυνθος Παλλισανδρος Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι Αλδεϋδες νότες πρασίνου

Γαρύφαλλο ίριδα γιασεμί νερόλι Υλάνγκ Υλάνγκ ηλιοτρόπιο τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας πασχαλιά ορχιδέα

Βέτιβερ Μόσχος σανδαλόξυλο πατσουλί δρυς βρύα Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι Βενζόη σπόρος Τόνκα Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Gucci No 1 by Gucci.

Gucci No 1 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Gucci Gucci No 1 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Gucci Gucci No 1, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Gucci No 1 by Gucci. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Gucci No 1 by Gucci αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Λουλούδενιο Αλδεϋδης
Paco Rabanne Calandre Escada Escada Acte 2 Yardley Lace E. Coudray Musc Et Freesia Van Cleef & Arpels First Pour l`Ete Opus Oils Burlesque: Kitten Clinique Clinique Wrappings Evyan White Shoulders Revlon Absolutely Fabulous Amway Quixotic Carven Robe d'Un Soir Chanel Chanel No 5 Eau de Toilette