Σχεδιαστές » F-H » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Gucci Premiere Eau de Toilette Gucci για γυναίκες

Gucci Premiere Eau de Toilette Gucci για γυναίκες

αλδεϋδικό
Gucci Premiere Eau de Toilette Gucci για γυναίκες Εικόνες Gucci Premiere Eau de Toilette Gucci για γυναίκες Εικόνες

Gucci Premiere Eau de Toilette από Gucci είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Gucci Premiere Eau de Toilette κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, άνθη πορτοκαλιάς και Σαμπάνια; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο Βουλγαρίας, φρέζια, γιασεμί και Μόσχος; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, νότες ξύλων και δέρμα.

Περγαμόντο άνθη πορτοκαλιάς Σαμπάνια

τριαντάφυλλο Βουλγαρίας φρέζια γιασεμί Μόσχος

πατσουλί νότες  ξύλων δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Gucci Premiere Eau de Toilette by Gucci.

Gucci Premiere Eau de Toilette Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Gucci Gucci Premiere Eau de Toilette fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Gucci Gucci Premiere Eau de Toilette, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Gucci Premiere Eau de Toilette by Gucci. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Gucci Premiere Eau de Toilette by Gucci αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Abinoam Cobice L`Artisan Parfumeur Iris Pallida 2007 Jennifer Lopez Deseo Forever Marc Jacobs Daisy Black Edition Borsalino Borsalino Pour Elle Arrogance Arrogance Poudre Pour Femme Ajmal Facets of Her Il Profvmo Osmo Scents Musc Bleu Berkeley Square Rose Petal Bond No 9 Washington Square LR Heidi Klum Dreams Sabon Zer (Rose)