Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Gucci Rush for Men Gucci για άνδρες

Gucci Rush for Men Gucci για άνδρες

Το έχω: 1 Το είχα : 3

Gucci Rush for Men Gucci για άνδρες Εικόνες Gucci Rush for Men Gucci για άνδρες Εικόνες Gucci Rush for Men Gucci για άνδρες Εικόνες

Gucci Rush for Men από Gucci είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Gucci Rush for Men κυκλοφόρησε το έτος 2000. Gucci Rush for Men έχει δημιουργηθεί από Daniela (Roche) Andrier και Antoine Maisondieu. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα και Κυπαρίσσι; οι μεσαίες νότες είναι σανδαλόξυλο, άρκευθος και Κέδρος; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί και λευκός μόσχος.

Λεβάντα Κυπαρίσσι

σανδαλόξυλο άρκευθος Κέδρος

σανδαλόξυλο πατσουλί λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Gucci Rush for Men by Gucci.

Gucci Rush for Men Σχόλια Αρωμάτων

Gucci Rush for Men by Gucci 3.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Gucci Gucci Rush for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Gucci Gucci Rush for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Gucci Rush for Men by Gucci. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Gucci Rush for Men by Gucci αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Balenciaga Ho Hang Chanel Egoiste Sergio Tacchini Active Water Ermenegildo Zegna Z Zegna Extreme Montale Aoud Lime Comme des Garcons Comme des Garcons White JoAnne Bassett Memories Guerlain Vetiver Sport Ted Baker Endurance D.S. & Durga Barbados Smell Bent Werewolf Lumberjack Jeanne Arthes Boum Pour Homme