Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Gucci pour Homme Gucci για άνδρες

Gucci pour Homme Gucci για άνδρες

Το έχω: 5 Το είχα : 2 Το θέλω: 1

καπνιστό
Gucci pour Homme Gucci για άνδρες Εικόνες Gucci pour Homme Gucci για άνδρες Εικόνες

Gucci pour Homme από Gucci είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Gucci pour Homme κυκλοφόρησε το έτος 2003. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Michel Almairac. Οι νότες κορυφής είναι Αρτεμισία, τζίντζερ, πάπυρος, Λεβάντα, Βασιλικός, Πετιτ γκρέιν, Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, , πατσουλί, ροζ πιπέρι, σανδαλόξυλο, ρίζωμα ίρις, γιασεμί, Κέδρος και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο, δέρμα, σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι, Μόσχος, βρύα δριός, Βανίλια, θυμίαμα, φασκόμηλο και Βέτιβερ.

Αρτεμισία τζίντζερ πάπυρος Λεβάντα Βασιλικός Πετιτ γκρέιν Περγαμόντο λεμόνι

Γαρύφαλλο πατσουλί ροζ πιπέρι σανδαλόξυλο ρίζωμα ίρις γιασεμί Κέδρος Γεράνι

λάβδανο δέρμα σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι Μόσχος βρύα δριός Βανίλια θυμίαμα φασκόμηλο Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Gucci pour Homme by Gucci.

Gucci pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

mary ko
mary ko

Πραγματικά ένα masterpiece.

May
2016
nortsuburbs13
nortsuburbs13

Απο τα πιο ξυλωδη αρωματα που εχω μυρισει,θυμιζει λιγο την μυρωδια απο οταν ξυναμε τα μολυβια στο σχολειο,προφανως και ειναι πολυ βαθυτερο,πραγματικα αριστουργημα για μενα,αλλα δυστυχως η gucci ειχε την φαεινη ιδεα να το αποσυρει.

Dec
2015

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Gucci Gucci pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Gucci Gucci pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Gucci pour Homme by Gucci. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Gucci pour Homme by Gucci αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Paco Rabanne 1 Million Hermes Terre d'Hermes Dolce&Gabbana By Kenzo Kenzo pour Homme Dolce&Gabbana D&G Narciso Rodriguez Narciso Poudree Lalique Encre Noire Hermes Elixir des Merveilles Tom Ford Black Orchid Tom Ford Tom Ford for Men Extreme Cacharel Cacharel Pour Homme Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Musk Yves Saint Laurent Cinema Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Dolce&Gabbana Sicily Dolce&Gabbana The One Hugo Boss Hugo Dark Blue Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Him Eau de Parfum Intense Gucci Made to Measure