Σχεδιαστές » F-H » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Espiegle Guepard για γυναίκες

Espiegle Guepard για γυναίκες

Espiegle Guepard για γυναίκες Εικόνες Espiegle Guepard για γυναίκες Εικόνες Espiegle Guepard για γυναίκες Εικόνες Espiegle Guepard για γυναίκες Εικόνες Espiegle Guepard για γυναίκες Εικόνες

Espiegle από Guepard είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Espiegle κυκλοφόρησε το έτος 2003. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ, Υλάνγκ Υλάνγκ, Αλδεϋδες και νότες μπαχαρικών; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, τριαντάφυλλο, πατσουλί, τουμπερόζα, Υλάνγκ Υλάνγκ και νερόλι; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων, Μόσχος, γιασεμί, πλουμέρια(φρατζιπάνι), σανδαλόξυλο, Κέδρος, σπόρος Τόνκα, Βανίλια και πουδρένιες νότες.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ Υλάνγκ Υλάνγκ Αλδεϋδες νότες μπαχαρικών

άνθη πορτοκαλιάς τριαντάφυλλο πατσουλί τουμπερόζα Υλάνγκ Υλάνγκ νερόλι

νότες ξύλων Μόσχος γιασεμί πλουμέρια(φρατζιπάνι) σανδαλόξυλο Κέδρος σπόρος Τόνκα Βανίλια πουδρένιες νότες

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Espiegle by Guepard.

Espiegle Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guepard Espiegle fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guepard Espiegle, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Espiegle by Guepard. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Espiegle by Guepard αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Mauboussin M Moi Creed Jasmin Imperatrice Eugenie Salvatore Ferragamo Parfum Subtil Oriflame Miss O Fashion Princess Comptoir Sud Pacifique Musc Alize Puma Puma Woman Bruno Acampora Musc Van Cleef & Arpels Les Saisons Automne Vera Wang Vera Wang Anniversary Prada No1 Iris Kylie Minogue Sexy Darling Versace Jeans Couture Glam