Σχεδιαστές » F-H » Λουλουδενιο « Ομάδες

Aqua Allegoria Cherry Blossom Guerlain για γυναίκες

Aqua Allegoria Cherry Blossom Guerlain για γυναίκες

Aqua Allegoria Cherry Blossom από Guerlain είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Aqua Allegoria Cherry Blossom κυκλοφόρησε το έτος 2009. Το άρωμα περιέχει Περγαμόντο, Άνθη Κερασιάς, τσάι, ροδάκινο και Αμύγδαλο.

Περγαμόντο Άνθη Κερασιάς τσάι ροδάκινο Αμύγδαλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Aqua Allegoria Cherry Blossom by Guerlain.

Aqua Allegoria Cherry Blossom Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guerlain Aqua Allegoria Cherry Blossom fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guerlain Aqua Allegoria Cherry Blossom, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Aqua Allegoria Cherry Blossom by Guerlain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Aqua Allegoria Cherry Blossom by Guerlain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Giorgio Armani Armani Code for Women Les Parfums de Rosine Diabolo Rose Marc Jacobs Blush Christian Dior J`adore Le Jasmin Avon Avon Smile The Body Shop Love ETC Smell Bent 2010 April Aromatics Rosenlust Lush Flower Market Roberto Verino Gold Bouquet Floris Gardenia Farmacia SS. Annunziata Regina