Σχεδιαστές » F-H » Λουλουδενιο « Ομάδες

Aqua Allegoria Flora Nerolia Guerlain για γυναίκες

Aqua Allegoria Flora Nerolia Guerlain για γυναίκες

σαπουνώδες

Aqua Allegoria Flora Nerolia από Guerlain είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Aqua Allegoria Flora Nerolia κυκλοφόρησε το έτος 2000. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Paul Guerlain. Οι νότες κορυφής είναι νερόλι και Πετιτ γκρέιν; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς και γιασεμί;

νερόλι Πετιτ γκρέιν

άνθη πορτοκαλιάς γιασεμί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Aqua Allegoria Flora Nerolia by Guerlain.

Aqua Allegoria Flora Nerolia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guerlain Aqua Allegoria Flora Nerolia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guerlain Aqua Allegoria Flora Nerolia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Aqua Allegoria Flora Nerolia by Guerlain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Aqua Allegoria Flora Nerolia by Guerlain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Naomi Campbell Naomagic Anna Sui Dolly Girl Ooh La Love Annick Goutal Quel Amour! Annick Goutal Le Muguet Liz Claiborne Liz Claiborne Kenzo Kenzo Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Rose Durance en Provence Jasmin Floris Malmaison Helena Rubinstein Wanted Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Ombre Bleue Eclectic Collections Moonstruck