Σχεδιαστές » F-H » Πρασινο Συπρέ « Ομάδες

Aqua Allegoria Herba Fresca Guerlain για γυναίκες και άνδρες

Aqua Allegoria Herba Fresca Guerlain για γυναίκες και άνδρες

Το είχα : 1 Το θέλω: 2

Aqua Allegoria Herba Fresca Guerlain για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Aqua Allegoria Herba Fresca από Guerlain είναι ένα Πρασινο Συπρέ άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Aqua Allegoria Herba Fresca κυκλοφόρησε το έτος 1999. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Paul Guerlain. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι και τριφύλλι; οι μεσαίες νότες είναι πράσινο τσάι και μέντα; οι νότες της βάσης είναι Κυκλάμινο, κρίνο της κοιλάδας και.

λεμόνι τριφύλλι

πράσινο τσάι μέντα

Κυκλάμινο κρίνο της κοιλάδας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Aqua Allegoria Herba Fresca by Guerlain.

Aqua Allegoria Herba Fresca Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Aqua Allegoria Herba Fresca by Guerlain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Aqua Allegoria Herba Fresca by Guerlain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Συπρέ
Monotheme Fine Fragrances Venezia Green Tea Liz Claiborne Claiborne Sport Guy Laroche Horizon L`Erbolario Te Verde (Green Tea) L`Erbolario Mirto Elizabeth Arden Green Tea Intense Aroma M Geisha O-Cha DL & Co Timeless: Cassis Pocket Watch Adidas Adidas Woman Fitness Fresh Humiecki & Graef Skarb Creed Baie de Genievre Demeter Fragrance Green Tea