Σχεδιαστές » F-H » Πρασινο Συπρέ « Ομάδες

Aqua Allegoria Herba Fresca Guerlain για γυναίκες και άνδρες

Aqua Allegoria Herba Fresca Guerlain για γυναίκες και άνδρες

Το είχα : 1 Το θέλω: 1

Aqua Allegoria Herba Fresca Guerlain για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Aqua Allegoria Herba Fresca από Guerlain είναι ένα Πρασινο Συπρέ άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Aqua Allegoria Herba Fresca κυκλοφόρησε το έτος 1999. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Paul Guerlain. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι και τριφύλλι; οι μεσαίες νότες είναι πράσινο τσάι και μέντα; οι νότες της βάσης είναι Κυκλάμινο, κρίνο της κοιλάδας και.

λεμόνι τριφύλλι

πράσινο τσάι μέντα

Κυκλάμινο κρίνο της κοιλάδας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Aqua Allegoria Herba Fresca by Guerlain.

Aqua Allegoria Herba Fresca Σχόλια Αρωμάτων

Aqua Allegoria Herba Fresca by Guerlain 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Aqua Allegoria Herba Fresca by Guerlain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Aqua Allegoria Herba Fresca by Guerlain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Συπρέ
Christian Dior Jules Guy Laroche Horizon Nasomatto Hindu Grass Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca Sisley Sisley Eau de 1 Hugo Boss Hugo by Karim Rashid Adidas Adidas Woman Fitness Fresh Creed Chevrefeuille Demeter Fragrance New Zealand James Heeley Figuier Ayala Moriel Kinmokusei Parfums Berdoues Thea Verde