Σχεδιαστές » F-H » Λουλουδενιο « Ομάδες

Aqua Allegoria Lavande Velours Guerlain για γυναίκες και άνδρες

Aqua Allegoria Lavande Velours Guerlain για γυναίκες και άνδρες

Το είχα : 1

Aqua Allegoria Lavande Velours Guerlain για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Aqua Allegoria Lavande Velours από Guerlain είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Aqua Allegoria Lavande Velours κυκλοφόρησε το έτος 1999. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Paul Guerlain. οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, Λεβάντα και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και Βανίλια.

ίριδα Λεβάντα Βιολέτα

σανδαλόξυλο Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Aqua Allegoria Lavande Velours by Guerlain.

Aqua Allegoria Lavande Velours Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guerlain Aqua Allegoria Lavande Velours fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guerlain Aqua Allegoria Lavande Velours, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Aqua Allegoria Lavande Velours by Guerlain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Aqua Allegoria Lavande Velours by Guerlain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari Bvlgari Pour Femme Alfred Sung Mei Nina Ricci Love Fills L'Air du Temps Nina Ricci Love in Paris Christmas 2006 Paul Smith Paul Smith Women Prada No6 Tubereuse Barbie Barbie Princess Roja Dove Scandal Sarah Horowitz Parfums Perfect Innocence Caron Acaciosa Caswell Massey Honeysuckle Velvet & Sweet Pea’s Purrfumery Bed of Roses