Σχεδιαστές » F-H » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Aqua Allegoria Lilia Bella Guerlain για γυναίκες

Aqua Allegoria Lilia Bella Guerlain για γυναίκες

σαπουνώδες

Aqua Allegoria Lilia Bella από Guerlain είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Aqua Allegoria Lilia Bella κυκλοφόρησε το έτος 2001. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Paul Guerlain. οι μεσαίες νότες είναι πασχαλιά και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι γιασεμί και τριαντάφυλλο.

πασχαλιά κρίνο της κοιλάδας

γιασεμί τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Aqua Allegoria Lilia Bella by Guerlain.

Aqua Allegoria Lilia Bella Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guerlain Aqua Allegoria Lilia Bella fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guerlain Aqua Allegoria Lilia Bella, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Aqua Allegoria Lilia Bella by Guerlain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Aqua Allegoria Lilia Bella by Guerlain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Elizabeth Arden Arden Beauty Annick Goutal La Violette Isabella Rossellini Manifesto Gai Mattiolo Be Sparkling Coty Muguet des Bois Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Tea Pierre Balmain Vent Vert Chantecaille Wisteria Estée Lauder Pleasures Jasmine Violet Splash Ulric de Varens Mini Kiss Rasasi Ruh Al Teeb D.S. & Durga Rosa Americana