Σχεδιαστές » F-H » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Aqua Allegoria Pera Granita Guerlain για γυναίκες

Aqua Allegoria Pera Granita Guerlain για γυναίκες

aquatic
Aqua Allegoria Pera Granita Guerlain για γυναίκες Εικόνες Aqua Allegoria Pera Granita Guerlain για γυναίκες Εικόνες

Aqua Allegoria Pera Granita από Guerlain είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Aqua Allegoria Pera Granita κυκλοφόρησε το έτος 2016. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Thierry Wasser. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, Oσμανθός και αχλάδι; οι νότες της βάσης είναι βρύα, λευκός μόσχος και Κέδρος.

γκρειπ φρουτ Περγαμόντο λεμόνι

άνθη πορτοκαλιάς Oσμανθός αχλάδι

βρύα λευκός μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Aqua Allegoria Pera Granita by Guerlain.

Aqua Allegoria Pera Granita Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guerlain Aqua Allegoria Pera Granita fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guerlain Aqua Allegoria Pera Granita, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Aqua Allegoria Pera Granita by Guerlain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Aqua Allegoria Pera Granita by Guerlain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Courreges Courreges 2020 Yves Saint Laurent Baby Doll Magic Etienne Aigner Aigner Too Feminine Otto Kern Signature Women Sarantis C-Thru Ruby Sarah Jessica Parker Endless Britney Spears Circus Fantasy Girard Bali Sunrise Acorelle Orchidee Blanche Anthousa Fig & Vetiver Lise Watier Neon Love Desirable Bath and Body Works Orange Sapphire