Σχεδιαστές » F-H » Λουλουδενιο « Ομάδες

Aqua Allegoria Tiare Mimosa Guerlain για γυναίκες

Aqua Allegoria Tiare Mimosa Guerlain για γυναίκες

Aqua Allegoria Tiare Mimosa Guerlain για γυναίκες Εικόνες Aqua Allegoria Tiare Mimosa Guerlain για γυναίκες Εικόνες

Aqua Allegoria Tiare Mimosa από Guerlain είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Aqua Allegoria Tiare Mimosa κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Sonia Constant. Το άρωμα περιέχει Αμάλφι λεμόνι, ροζ πιπέρι, λουλούδι τιαρέ, μιμόζα, Μόσχος και Βανίλια.

Αμάλφι λεμόνι ροζ πιπέρι λουλούδι τιαρέ μιμόζα Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Aqua Allegoria Tiare Mimosa by Guerlain.

Aqua Allegoria Tiare Mimosa Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guerlain Aqua Allegoria Tiare Mimosa fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guerlain Aqua Allegoria Tiare Mimosa, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Aqua Allegoria Tiare Mimosa by Guerlain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Aqua Allegoria Tiare Mimosa by Guerlain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Aftelier Jasmine Single Tous Summer Mary Kay Simply Cotton Houbigant Quelques Fleurs l`Original Zara Rosa Bulgara Christian Dior Miss Dior Cherie L`Eau The Healing Garden In Bloom Guerlain Shalimar Eau de Parfum 2009 Creed Les Floralies Stila Creme Bouquet Bourjois Evasion Le Labo Bouquet Blanc