Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Bois d'Armenie Guerlain για γυναίκες και άνδρες

Το έχω: 1 Το είχα : 1 Το θέλω: 1

καπνιστό
Bois d'Armenie Guerlain για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Bois d'Armenie από Guerlain είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Bois d'Armenie κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Annick Menardo. Οι νότες κορυφής είναι ίριδα, ροζ πιπέρι και θυμίαμα; οι μεσαίες νότες είναι κόλιανδρος, Βενζόη και ξύλο γκουαϊακ; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, λευκός μόσχος και βάλσαμο κοπαχου.

ίριδα ροζ πιπέρι θυμίαμα

κόλιανδρος Βενζόη ξύλο γκουαϊακ

πατσουλί λευκός μόσχος βάλσαμο κοπαχου

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bois d'Armenie by Guerlain.

Bois d'Armenie Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guerlain Bois d'Armenie fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guerlain Bois d'Armenie, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bois d'Armenie by Guerlain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bois d'Armenie by Guerlain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Tauer Perfumes 05 Incense Extreme Hermes Eau des Merveilles Constellation Guerlain Iris Ganache Bois 1920 Vetiver Ambrato Monotheme Fine Fragrances Venezia Grace Amber Sonoma Scent Studio Encens Tranquille Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Cedre-Ambre Fred Hayman Touch With Love Guerlain Habit Rouge Beau Cavalier Etat Libre d`Orange Fat Electrician Dorin Roses des Vents Sud Avon Turn 4XT