Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Chamade Pour Homme Guerlain για άνδρες

Chamade Pour Homme Guerlain για άνδρες

Chamade Pour Homme Guerlain για άνδρες Εικόνες Chamade Pour Homme Guerlain για άνδρες Εικόνες

Chamade Pour Homme από Guerlain είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Chamade Pour Homme κυκλοφόρησε το έτος 1999. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι υάκυνθος, Βιολέτα, νότες πρασίνου και μοσχοκάρυδο; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων, βετιβέρ και δέρμα.

Περγαμόντο πιπέρι

υάκυνθος Βιολέτα νότες πρασίνου μοσχοκάρυδο

νότες ξύλων βετιβέρ δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Chamade Pour Homme by Guerlain.

Chamade Pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guerlain Chamade Pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guerlain Chamade Pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Chamade Pour Homme by Guerlain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Chamade Pour Homme by Guerlain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Balenciaga Ho Hang Esprit Esprit Collection Man Esprit Esprit Horizon Women Calvin Klein Man s.Oliver s.Oliver Sport 1 Male Krizia Krizia Bois 1920 Come la Luna Angel Schlesser Esprit de Gingembre Pour Homme Lisa Hoffman Japanese Agarwood CB I Hate Perfume Patchouli Empire Diane von Furstenberg D Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 6 Piper Officinarum