Σχεδιαστές » F-H » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Cherry Blossom Guerlain για γυναίκες

κεράσι
ozoνώδες
Cherry Blossom Guerlain για γυναίκες Εικόνες

Cherry Blossom από Guerlain είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Cherry Blossom κυκλοφόρησε το έτος 2011. Οι νότες κορυφής είναι πράσινο τσάι και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Κεράσι, πασχαλιά και γιασεμί; η νότα της βάσης είναι πουδρένιες νότες.

πράσινο τσάι Περγαμόντο

Κεράσι πασχαλιά γιασεμί

πουδρένιες νότες

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cherry Blossom by Guerlain.

Cherry Blossom Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guerlain Cherry Blossom fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guerlain Cherry Blossom, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cherry Blossom by Guerlain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cherry Blossom by Guerlain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Burberry Burberry Women Hugo Boss Hugo XX Clinique Clinique Happy Smile Click Pupa Puposhka Estée Lauder Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent Romea D`Ameor The Princess of Venice Ormonde Jayne Frangipani Escada Escada Marine Groove Donna Karan DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry Aftelier Fig Max Azria BCBGirls Metro Faberlic Fruity Story