Σχεδιαστές » F-H » Δερμα « Ομάδες

Cuir Beluga Guerlain για γυναίκες και άνδρες

Cuir Beluga Guerlain για γυναίκες και άνδρες

Το έχω: 1 Το θέλω: 2 Το άρωμα υπογραφής μου: 1

Cuir Beluga Guerlain για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Cuir Beluga από Guerlain είναι ένα Δερμα άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Cuir Beluga κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Polge. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες και μανταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι πατσουλί και αθάνατο; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, Κεχριμπάρι, καστόρι ,σουέτ και ηλιοτρόπιο.

Αλδεϋδες μανταρίνι

πατσουλί αθάνατο

Βανίλια Κεχριμπάρι καστόρι ,σουέτ ηλιοτρόπιο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cuir Beluga by Guerlain.

Cuir Beluga Σχόλια Αρωμάτων

babaefro
babaefro

Άρωμα αριστούργημα! Μοναδική οσφρητική εμπειρία για τους λάτρεις της βανίλιας και του δέρματος. Για μένα αποτελεί το one and only άρωμα. Peace...

Βαθμολογία: 10/10

Jan
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guerlain Cuir Beluga fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guerlain Cuir Beluga, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cuir Beluga by Guerlain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cuir Beluga by Guerlain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Δερμα
Rochas Globe Geo. F. Trumper Spanish Leather Cologne Mark Buxton Hot Leather Giorgio Beverly Hills Red for Men English Leather English Leather Sonoma Scent Studio Fireside Intense Parfumerie Generale Private Collection L`Oiseau de Nuit Alford & Hoff Alford & Hoff Avon Aromadisiac for Him Knize Knize Ten Ayala Moriel Espionage Truefitt & Hill Spanish Leather