Σχεδιαστές » F-H » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Eau de Cologne Imperiale Guerlain για γυναίκες

Eau de Cologne Imperiale Guerlain για γυναίκες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

Eau de Cologne Imperiale Guerlain για γυναίκες Εικόνες Eau de Cologne Imperiale Guerlain για γυναίκες Εικόνες Eau de Cologne Imperiale Guerlain για γυναίκες Εικόνες

Eau de Cologne Imperiale από Guerlain είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες. Eau de Cologne Imperiale κυκλοφόρησε το έτος 1860. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre-Francois-Pascal Guerlain. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , Εσπεριδοειδή, Βερβένα λέμόν, νερόλι, Περγαμόντο και λεμόνι; οι νότες της βάσης είναι δεντρολίβανο, σπόρος Τόνκα και Κέδρος.

πορτοκάλι Εσπεριδοειδή Βερβένα λέμόν νερόλι Περγαμόντο λεμόνι

δεντρολίβανο σπόρος Τόνκα Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau de Cologne Imperiale by Guerlain.

Eau de Cologne Imperiale Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guerlain Eau de Cologne Imperiale fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guerlain Eau de Cologne Imperiale, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau de Cologne Imperiale by Guerlain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau de Cologne Imperiale by Guerlain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Miller Harris Fleurs de Bois Patyka Hesperide Roger & Gallet The Vert Burberry Burberry Summer Men 2009 Keiko Mecheri Sanguine Norma Kamali Olive You DSH Perfumes The sur l’Herbe (Tea No. 2) Acorelle Verveine Agrumes Potter & Moore Bergamot and Green Ginger Thymes Eucalyptus Bourjois Masculine Evasion CnR Create Cancer for Men