Σχεδιαστές » F-H » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Eau de Cologne du 68 Guerlain για γυναίκες και άνδρες

Eau de Cologne du 68 Guerlain για γυναίκες και άνδρες

Eau de Cologne du 68 Guerlain για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Eau de Cologne du 68 από Guerlain είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Eau de Cologne du 68 κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Sophie Labbe. Το άρωμα περιέχει Περγαμόντο, Εσπεριδοειδή, Μανταριν ορανζ, Πετιτ γκρέιν, πορτοκάλι , άνθη πορτοκαλιάς, φρέζια, πλουμέρια(φρατζιπάνι), γιασεμί, ίριδα, φύλλο βιολέτας, τριαντάφυλλο, Υλάνγκ Υλάνγκ, κρίνο της κοιλάδας, άνθη λάιμ (φιλύρας), φασκόμηλο, νότες πρασίνου και δεντρολίβανο.

Περγαμόντο Εσπεριδοειδή Μανταριν ορανζ Πετιτ γκρέιν πορτοκάλι άνθη πορτοκαλιάς φρέζια πλουμέρια(φρατζιπάνι) γιασεμί ίριδα φύλλο βιολέτας τριαντάφυλλο Υλάνγκ Υλάνγκ κρίνο της κοιλάδας άνθη λάιμ (φιλύρας) φασκόμηλο νότες πρασίνου δεντρολίβανο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau de Cologne du 68 by Guerlain.

Eau de Cologne du 68 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guerlain Eau de Cologne du 68 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guerlain Eau de Cologne du 68, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau de Cologne du 68 by Guerlain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau de Cologne du 68 by Guerlain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Davidoff Cool Water Deep Summer Fizz Hugo Boss Boss in Motion edition IV Avon Wish of Happiness Carolina Herrera 212 Men Splash 2008 Frederic Malle Cologne Bigarade Floris Special 127 Molinard Eau de Citrus Il Profvmo Osmo Scents Mandarine Melange Perfume Roll-On Perfume No. 2 Amway Opportune Ortigia Sicilia Orange Blossom Anamor You Are