Σχεδιαστές » F-H » Ανατολιτικο « Ομάδες

Eau de Lit Guerlain για γυναίκες

Eau de Lit Guerlain για γυναίκες

απαλό πικάντικο
Eau de Lit Guerlain για γυναίκες Εικόνες

Eau de Lit από Guerlain είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Eau de Lit κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francis Kurkdjian. Το άρωμα περιέχει κόλιανδρος, Βανίλια, αστεροειδής γλυκάνισος, φασκόμηλο, νερόλι, Περγαμόντο και λευκός μόσχος.

κόλιανδρος Βανίλια αστεροειδής γλυκάνισος φασκόμηλο νερόλι Περγαμόντο λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau de Lit by Guerlain.

Eau de Lit Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guerlain Eau de Lit fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guerlain Eau de Lit, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau de Lit by Guerlain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau de Lit by Guerlain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Prada No9 Benjoin Bijan DNA for Men Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Paradise Coty Emeraude Yves Rocher Aztek Ramon Molvizar Smart Goldskin Moschino Moschino Pour Homme Serge Lutens Fourreau Noir L`Erbolario Ambraliquida Maitre Parfumeur et Gantier Or des Indes Dolce&Gabbana The One Gentleman Henri Bendel Incense & Musk