Σχεδιαστές » F-H » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Elixir Charnel Gourmand Coquin Guerlain για γυναίκες

Elixir Charnel Gourmand Coquin Guerlain για γυναίκες

κακάο
ρούμι
Elixir Charnel Gourmand Coquin Guerlain για γυναίκες Εικόνες Elixir Charnel Gourmand Coquin Guerlain για γυναίκες Εικόνες

Elixir Charnel Gourmand Coquin από Guerlain είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες. Elixir Charnel Gourmand Coquin κυκλοφόρησε το έτος 2008. Elixir Charnel Gourmand Coquin έχει δημιουργηθεί από Christine Nagel και Sylvaine Delacourte. Το άρωμα περιέχει καρυκεύματα, Βανίλια, Μαύρη Σοκολάτα, ρούμι, Κακάο, πιπέρι και τριαντάφυλλο.

καρυκεύματα Βανίλια Μαύρη Σοκολάτα ρούμι Κακάο πιπέρι τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Elixir Charnel Gourmand Coquin by Guerlain.

Elixir Charnel Gourmand Coquin Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guerlain Elixir Charnel Gourmand Coquin fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guerlain Elixir Charnel Gourmand Coquin, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Elixir Charnel Gourmand Coquin by Guerlain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Elixir Charnel Gourmand Coquin by Guerlain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Lolita Lempicka Caprice Reglisse Lolita Lempicka L`eau d`Minuit 2007  Fleur de Minuit Calypso St. Barth Lea Reminiscence Si Do Demeter Fragrance Angel Food Demeter Fragrance Ginger Cookie Corine de Farme M'zelle Marshmallow Keiko Mecheri Loukhoum Parfum du Soir Smell Bent Helen Carnate Galimard Canaica Lush American Cream Yosh The Heart Is Deceitful Above All Things