Σχεδιαστές » F-H » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Guerlain Homme Intense Guerlain για άνδρες

Guerlain Homme Intense Guerlain για άνδρες

ρούμι
Guerlain Homme Intense Guerlain για άνδρες Εικόνες Guerlain Homme Intense Guerlain για άνδρες Εικόνες

Guerlain Homme Intense από Guerlain είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Guerlain Homme Intense κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι μέντα, ραβέντι και Μοχίτο; οι μεσαίες νότες είναι Νότες Ανθών, Γεράνι και ρούμι; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, πατσουλί και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

μέντα ραβέντι Μοχίτο

Νότες Ανθών Γεράνι ρούμι

Βέτιβερ πατσουλί Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Guerlain Homme Intense by Guerlain.

Guerlain Homme Intense Σχόλια Αρωμάτων

PANAGIOTIS1992
PANAGIOTIS1992

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΡΩΜΑ,ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΠΟΥ ΞΕΠΕΡΝΑ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ ΤΙΣ 8 ΩΡΕΣ,ΑΛΛΑ..............ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΤΟ 90ΕΥΡΟ.ΧΩΡΙΑ ΟΤΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΟ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΣΤΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ.

Jun
2014

Guerlain Homme Intense by Guerlain 5.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guerlain Guerlain Homme Intense fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guerlain Guerlain Homme Intense, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Guerlain Homme Intense by Guerlain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Guerlain Homme Intense by Guerlain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Euphoria Men Davidoff Silver Shadow Altitude Guerlain Guerlain Homme O Boticario Zaad Tom Tailor Ocean for Men Burberry The Beat for Men Honore des Pres Nu Green Maitre Parfumeur et Gantier Centaure Compagnia Delle Indie Vetyver O Boticario Vetiver Brasil Rasasi Emotion Men LR Agent XY