Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Guerlain Le Parfum du 68 Guerlain για γυναίκες και άνδρες

Guerlain Le Parfum du 68 Guerlain για γυναίκες και άνδρες

Guerlain Le Parfum du 68 από Guerlain είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Guerlain Le Parfum du 68 κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Thierry Wasser. Το άρωμα περιέχει νότες μπαχαρικών, αθάνατο, σπόρος Τόνκα, Βενζόη , θυμίαμα και δέρμα.

νότες μπαχαρικών αθάνατο σπόρος Τόνκα Βενζόη θυμίαμα δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Guerlain Le Parfum du 68 by Guerlain.

Guerlain Le Parfum du 68 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guerlain Guerlain Le Parfum du 68 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guerlain Guerlain Le Parfum du 68, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Guerlain Le Parfum du 68 by Guerlain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Guerlain Le Parfum du 68 by Guerlain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Cacharel Amor pour Homme Davidoff Echo Comptoir Sud Pacifique L'Eau du Gouverneur Jo Malone Nutmeg & Ginger Acqua di Biella Ca' Luna Paco Rabanne 1 Million Fresh Patchouli Pure Guerlain Habit Rouge Armoiries Krigler Cosy Cedar Wood Lancetti Suspense Diane von Furstenberg D Bath House Spanish Fig and Nutmeg